В Одесі розгорнули додаткові лікарняні ліжка для інфікованих коронавірусом: де і на скільки збільшили місця

В Одесі розгорнули додаткові лікарняні ліжка для інфікованих коронавірусом: де і на скільки збільшили місця

Фото: Одеська міська рада

Через зростання кількості інфікованих ще одна лікарня Одеси почала приймати хворих.

В міській лікарні №8 Одеси розгорнули додаткові ліжка для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом. Таке рішення прийняли чиновники на нараді, яке відбулося 7 жовтня.

Про це сьогодні повідомили у Одеській міськраді.

Управлінню капітального будівництва доручили розробити проект забезпечення лікарні киснем, установки кріоциліндрів і розводки кисню по палатах.

Як додали у міськраді, планується перепрофілювання 90 ліжок для лікування хворих на COVID-19, а також додатково 10 ліжок інтенсивної терапії. Для цього лікарня потребує додаткового забезпечення, зокрема кисневих концентраторів. Також розробляється маршрут пацієнта і схема зонування приміщень для розділення потоків пацієнтів.

Відзначимо, в Одесі пацієнтів з підозрою на COVID-19 і з підтвердженим діагнозом приймають в інфекційній лікарні, лікарнях №1, №5, дитячій міській лікарні №3 і в пологовому будинку №2.

Через зростання кількості хворих з 8 жовтня госпіталізацію проводить також і лікарня №10. Тут в окремому корпусі розгорнули відділення на 60 ліжок, а також додатково створили 15 ліжок інтенсивної терапії.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Одесі опорні лікарні не прийняли трьох хворих з підозрою на коронавірус з важкими супутніми захворюваннями. В медзакладах закінчилися місця. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація