В Одесі померли дві людини з коронавірусом: директорка школи і лікар-реаніматолог

В Одесі померли дві людини з коронавірусом: директорка школи і лікар-реаніматолог

Фото: УНІАН

Також зафіксовано 12 нових випадків.

В Одесі за добу зафіксовано два летальних випадки пацієнтів, які мали підтверджений коронавірус COVID-19. Це літня жінка та лікар-реаніматолог із лікарні №10.

Про це розповів очільник ОДА Максим Куций.

Куций уточнив, що пенсіонерка померла у віці 74 років. А 47-річний лікар-реаніматолог працював у міській лікарні №10, де щодня медики "протистоять коронавірусу та рятують пацієнтів". За інформацією ОДА, упродовж доби діагноз підтвердився у 12 пацієнтів, а загальна кількість випадків нині становить 746 осіб.

Водночас, за інформацією, місцевих ЗМІ, літня жінка була директоркою одеської школи №1. Також повідомляється, що жінку незадовго до смерті перевели до міської інфекційної лікарні, де вона перебувала у важкому стані. 

"Горе ... пішла з життя директорка першої школи Олена Павлівна Масленко. Співчуття рідним, учням та друзям. Дуже боляче ... спочивайте з миром, дорога Колего", - написала в соцмережі колега померлої. 

Горе... пішла з життя директорка першої школи, Олена Павлівна Масленко. Співчуття близьким, учням, друзям. Дуже боляче....спочивайте з миром, дорога Колего.

Опубликовано Еленой Буйневич Суббота, 16 мая 2020 г.

Нагадаємо, днями від нової коронавірусної інфекції помер завідувач диспансерного відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру, онкохірург Ігор Закала. Через погіршення самопочуття незадовго до смерті його під'єднали до апарату штучної вентиляції легень. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація