В Одесі 30 студентів перебувають під підозрою на коронавірус: що далі

В Одесі 30 студентів перебувають під підозрою на коронавірус: що далі

Фото: unsplash.com

Всього в Одесі планують навчатися близько 14,5 тисячі студентів.

В Одесі 30 студентів перебувають під підозрою на коронавірусну інфекцію. ІФА-тестування виявило в них розвиток COVID-19.

Про це повідомила очільниця департаменту охорони здоров'я Одеської міськради Олена Якименко на апаратній нараді.

За її словами, ІФА-тест пройшли вже 4 тісячі студентів, які будуть навчатися в Одесі. З них під підозрою на коронавірус перебувають 30 осіб. Частина з них очікує на результати ПЛР-дослідження, а комусь вже підтвердили захворювання. Вони перебувають в ізоляторі гуртожитку.

За словами Олени Якименко, усі 30 студентів заключили декларацію з сімейними лікарями, які консультують їх. В них немає кліничних проявів і причин до госпіталізації.

Всього в Одесі планують навчатися, за даними керівниці департамента охорони здоров'я, 14,5 тисяч студентів. Усі вони будуть здавати ІФА-тест перед початком навчання.

Нагадаємо, українські вищі навчальні заклади у зв'язку з епідемією коронавірусу отримали від МОЗ нові рекомендації щодо навчання студентів у новому навчальному році. ВНЗ радять пильно стежити за дотриманням карантину в студентських гуртожитках і проводити заняття студентів-медиків в аудиторіях, які не перебувають в лікарняних корпусах.

Повʼязані теми:

Наступна публікація