У немовляти COVID-19 не виявили: подробиці смерті багатодітної матері в Луцьку

У немовляти COVID-19 не виявили: подробиці смерті багатодітної матері в Луцьку

Фото: pixabay.com

Чоловік Ганни Сад не вірить у загибель дружини від коронавірусу.

У вівторок, 30 червня, поховали матір п’ятьох дітей, яка померла від COVID-19 після кесаревого розтину. У новонародженої дитини тести не виявили інфекції. Чоловік 39-річної Ганни Сад розповів, що у смерть дружини від коронавірусу не вірить, повідомляє "Суспільне Волинь".

"Направили нас в Луцьку санстанцію. Взяли аналізи. Якби був той коронавірус, то вони б мене звідти не випустили. А то нічого я пішов. Все, їдьте в обласну до вокзала і ложіть", - розповідає Іван Сад.

Чоловік жінки розповів, що 22 червня разом з дружиною приїхав до Луцька на пологи. Позитивний тест на коронавірус отримали на наступний день після кесаревого розтину - 24 червня.

З його слів, в останні два дні перед смертю з дружиною не мав зв’язку. Про смерть Ганни йому повідомили медики.

Лікар луцького пологового будинку Сергій Сябрук розповів, що Ганна Сад надійшла в медзаклад у важкому стані – вона кашляла, кілька днів мала температуру. Їй зробили рентген, діагноз – полісегментарна пневмонія. 23 червня, через погіршення серцебиття плоду було проведено кесарів розтин. Наступного дня, коли у жінки лабораторно підтвердився діагноз "коронавірус", породіллю перевезли до обласної клінічної лікарні. Де вона і померла.

У пологовому кажуть, що у результаті кесаревого розтину народилася дівчинка. Вага — 4 кілограми 400 грамів. Результат ПЛР-тестування новонародженої виявився негативним. Стан здоров’я дитини нині задовільний.

Зараз медики проводять забір аналізів для ПЛР-тестування чоловіка і чотирьох дітей породіллі. Запланували зробити 12 тестів контактним особам. Результати повідомлять за кілька днів.

Нагадаємо, 39-річна Ганна Сад жила в селі Топілля в Рівненській області. Жінка померла 28 червня у відділенні для "важких" хворих на коронавірус у Волинській обласній клінічній лікарні. Лікарі боролися за її життя, але врятувати не змогли.

Хоронили жінку у закритій труні, утім, односельчани не прийшли на цвинтар, оскільки налякались діагнозу породіллі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація