В МОЗ відреагували на антирекорд випадків коронавірусу та попередили про "можливі нові заходи"

В МОЗ відреагували на антирекорд випадків коронавірусу та попередили про "можливі нові заходи"

Фото: УНІАН

Степанов запевняє, що ситуація контрольована.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов переконує, що попри антирекорд нових випадків коронавірусу за добу, ситуація контрольована. Однак, міністр закликав українців дотримуватися рекомендацій МОЗ, аби не довелося вводити нових обмежень.

Про це він розповів під час брифінгу 4 червня.

Окрім рекордної кількості нових хворих, за добу в Україні зафіксували також рекордну кількість тих, хто одужали. Здолали коронавірус протягом 3 червня 602 українці.

В  нас сьогодні, з одного боку, є рекорд по кількості, які одужали – 602 особи. З іншого боку – антирекорд захворілих 588 за весь час пандемії. Звичайно, коли ми вводили пом'якшення і етапи по виходу з карантину, зокрема, застосувавши адаптивний карантин, в нас було розуміння, що може бути збільшення на певну кількість хворих. В зв'язку з тим, що МОЗ повністю контролює ситуацію, по кожних випадках відбувається епідеміологічний аналіз... В той же час ми збільшуємо кількість тестувань.

зазначив міністр

Степанов закликав українців попри послаблення карантину дотримуватися рекомендацій МОЗ: користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками та дотримуватися соціальної дистанції.

Міністр також попередив, що у випадку збільшення кількості нових інфікувань МОЗ буде рекомендувати "введення якихось нових заходів".

Загалом в Україні станом на ранок 4 червня виявили 25 410 випадки коронавірусу. Від початку пандемії померли 747 людей. За останню добу зафіксували 588 нових випадків – це на 10 випадків більше попереднього рекорду, який фіксували 23 квітня. Кількість одужалих сягнула вже 11 042.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація