В МОЗ пояснили низьку смертність від коронавірусу в Україні

В МОЗ пояснили низьку смертність від коронавірусу в Україні

Фото: pixabay.com

Розвиток COVID-19 в Україні залежить від подальшого дотримання карантинних заходів.

Вчасно запроваджений карантин дав можливість стримати поширення коронавірусної хвороби та підготувати систему охорони здоров’я. Так у Міністерстві охорони здоров'я пояснили ТСН.ua низьку смертність від коронавірусу в Україні.

"Профілактичні та протиепідемічні заходи дали свій результат на початку та продовжують працювати і досі", - повідомила пресслужба МОЗ.

У відомстві наголосили, що запроваджений адаптивний карантин дозволяє на національному та регіональному рівні контролювати епідемічну ситуацію.

"МОЗ вдячний громадянам, які дотримуються карантинних заходів (носять маски, дотримувались соціальної дистанції) та відповідальному бізнесу, який забезпечив умови для дотримання протиепідемічних заходів. Розвиток COVID-19 в Україні залежить від подальшого дотримання карантинних заходів", - підсумували у відомстві.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов запевнив, що у МОЗ зараз активно готуються до другої хвилі епідемії.

"На сьогодні всі лабораторні центри забезпечені місячним запасом тестів за повного завантаження. Це той рівень, який ми тримаємо. Ми чітко знаємо, що якщо десь виникає проблема, то ми дуже швидко доставляємо тест-системи, щоб це жодним чином не вплинуло на наших громадян", - зазначив Степанов. 

В Україні 7 липня зранку число інфікованих коронавірусом збільшилось до 49 607. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 500 випадків. Від початку пандемії померло 1 283 людей. За останню добу зафіксували 564 нових випадки. Кількість одужалих сягнула вже 22 193. 

Станом на ранок 7 липня у Києві зафіксовано 63 нових випадків COVID-19 за добу.  Це на чотири випадки більше, ніж за минулу добу. Для порівняння 6 липня було зафіксовано 59 випадків. Загалом у Києві підтверджено 5 665 випадків COVID-19. Найбільше випадків захворювання виявили минулої доби у Шевченківському районі – 15, у Солом‘янському – 11 та у Дніпровському районі  - 10 випадків. Троє хворих померли.

Нагадаємо, 6 липня у Києві знову послабили карантин, лише нещодавно посилений через поширення коронавірусу. 

В Україні, попри рекордне зростання кількості інфікованих коронавірусом, смертність від COVID-19 є однією з найнижчих у Європі. Чому так -  відповідь медиків

Повʼязані теми:

Наступна публікація