В монастирі на Житомирщині виявили спалах коронавірусу: що відомо

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В монастирі на Житомирщині виявили спалах коронавірусу: що відомо

Георгіївський ставропігійний чоловічий монастир,фото / monasteries.org.ua

Мешканців монастиря відправили на самоізоляцію.

В селищі Городниця Житомирської області в Свято-Георгіївському монастирі виявили спалах коронавірусної інфекції. Відтак, чоловічий монастир перебуває на самоізоляції.

"У зв’язку з різким погіршенням локальної епідемічної ситуації на території Городницького Свято-Георгіївського монастиря, рішенням комісії визнано територію Городницького монастиря «сімейним вогнищем» спалаху та розповсюдження коронавірусної інфекції. Визначено, що надзвичайна ситуація — об’єктового рівня", – повідомили в Новоград-Волинській РДА.

 У монастирі заборонили проводити будь-які масові заходи, а для його мешканців запровадили режим самоізоляції, оскільки вони контактували з хворим. Наставникам монастиря рекомендовано обмежити доступ на територію будівлі.

Між тим, чиновники тимчасово заборонили торгівлю на місцевому ринку та проведення будь-яких масових заходів на території громади.

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 14 липня кількість інфікованих коронавірусом збільшилась до 54 771. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 600.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація