В Мадриді посилюють карантин через зростання захворюваності на коронавірус

В Мадриді посилюють карантин через зростання захворюваності на коронавірус

Фото: Associated Press

Регіон вводить обов'язковий масковий режим.

В іспанському Мадриді посилили карантинні обмеження задля стримування коронавірусу. 

Міська влада вирішила ввети додаткові заходи, пише Associated Press.

За словами, президентки автономної громади Ізабель Діас Аюсо, в регіоні буде введений повсюдний масковий режим. Місцевим мешканцям і туристам заборонять збори в групах понад десять осіб.

Крім того, після закриття одного з нічних клубів через недотримання норм карантину, буде обмежено місткість терас і залів ресторанів. Заклади громадського харчування зможуть працювати лише до першої години ночі. 

У Мадриді як експеримент буде випущена так звана "карта вакцинації" для боротьби з інфекцією, а кількість трекерів буде подвоєна, щоб зупинити спалахи COVID-19.

Нові обмеження набрати чинності через кілька днів після попередження про посилення карантину через спалахи коронавірусу в ресторанах і нічних клубах міста. Слід зауважити, що Мадрид - одне із найбільш уражених коронавірусом регіонів в Іспанії. Зафіксовано понад 74 тисяч випадків, з яких майже 1900 за останні два тижні.

Як повідомлялося, гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що пандемія COVID-19 набирає обертів у світі. З цієї причини він скликає надзвичайну комісію цього тижня. 

Коронавірус у Європі: відразу у кількох країнах зафіксували зростання захворюваності

Коронавірус у Європі: відразу у кількох країнах зафіксували зростання захворюваності

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація