В китайському Ухані після появи нових хворих хочуть протестувати всіх мешканців на коронавірус

В китайському Ухані після появи нових хворих хочуть протестувати всіх мешканців на коронавірус

Фото: Associated Press

Провести масове тестування хочуть за 10 днів.

Влада китайського Уханя, з якого розпочалася пандемія нового коронавірусу, розробляє план з тестування всього населення міста на COVID-19 – це 11 млн людей. Це сталося після того, як там зареєстрували шість нових випадків хвороби після понад місячної "перерви".

Про це пишуть державні китайські ЗМІ, передає BBC.

Схоже, план ще на ранній стадії розробки. Всім округам в Ухані наказали представити детальну інформацію про те, як можна провести тестування протягом 10 днів. Кожен з округів має розробити власний план, залежно від ситуації з коронавірусом в ньому.

Однак кілька високопоставлених чиновників охорони здоров'я, яких цитує газета Global Times, називають таке тестування нездійсненним і дорогим.

Своєю чергою Пен Чжиюн, директор відділення інтенсивної терапії лікарні Чжуннань університету Ухань, вважає за краще проводити тестування для медичних працівників, уразливих людей і тих, хто контактував з інфікованими.

Інший директор Уханьського університету припустив, що оскільки великий відсоток населення міста, близько 3-5 мільйонів людей, уже протестовані, за 10 днів реально протестувати решту 6-8 млн людей.

Нагадаємо, нових смертей від ускладнень COVID-19 в Китаї не фіксують вже 27 днів поспіль.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація