В Кабміні дали позитивну оцінку карантину вихідного дня

В Кабміні дали позитивну оцінку карантину вихідного дня

Фото: УНІАН

В Україні діятимуть обмеження "помаранчевої" зони.

Карантин вихідного дня в Україні показав зрештою позитивний ефект. Країні вдалося уникнути прогнозованого зростання захворюваності на коронавірус, а в закладах охорони здоров'я стабілізувалася ситуація із зайнятістю ліжок хворими на COVID-19.

Про це сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль 2 грудня під час засідання уряду.

У зв'язку із позитивною динамікою уряд відмовився від карантин вихідного дня і натомість запровадив у всій Україні обмеження "помаранчевої" зони. Вони діятимуть і в будні, і у вихідні дні.

"Можна констатувати, що ми отримали позитивний ефект. На кінець карантину вихідного дня, 30 листопада, за попередній тиждень ми отримали на 6 тисяч випадків захворювання менше, аніж це було прогнозовано. Посилені заходи на вихідних дещо стабілізували ситуацію в лікарнях. Спостерігається вирівнювання ситуації із зайнятістю ліжок, яка вже місяць тримається на постійному рівні 27-28 тисяч зайнятих хворими на COVID-19 ліжок. Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження. І на вихідних, і в будні діятимуть обмеження "помаранчевої" зони на території цілої країни", - висловився Шмигаль.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що наразі Кабмін напрацьовує рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень. Про них повідомлять за сім днів, згідно до рішення Верховної Ради.

Кінець карантину вихідного дня, натомість урядовці готують країну до локдауну на різдвяні свята

Кінець карантину вихідного дня, натомість урядовці готують країну до локдауну на різдвяні свята

Повʼязані теми:

Наступна публікація