В Ізраїлі за допомогою лотереї визначать, яким ТЦ дозволять відновити роботу

Дата публікації
Перегляди
3004
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Ізраїлі за допомогою лотереї визначать, яким ТЦ дозволять відновити роботу

Фото: Associated Press

Лотерея буде проведена за участю міністерств фінансів, економіки та охорони здоров'я.

В Ізраїлі, де Комісія міністрів вже ухвалила рішення щодо послаблення карантинних обмежень, від найближчої п'ятниці почнуть працювати 15 торгових центрів у всій країні. В рамках експерименту відкриються торговельні центри групи "Кеньон Офер" в Беер-Шеві, Петах-Тіква і "А-Крайон", і торговий центр групи "Азріелі" в єрусалимському районі Малха.

Зазначається, що частина з них належать великим компаніям і вони відкриються точно, а решта належать більш дрібним компаніям, і їх будуть визначати за допомогою лотереї в четвер, 26 листопада, з рівним розподілом по регіонах, інформує газета Calcalist.

Цей етап триватиме до 6 грудня. Представники МОЗ вивчать, наскільки в ТРЦ, які  працюють, дотримуються епідеміологічних норм і які "підводні камені" виникають в ході їх роботи.

Після цього уряд буде вирішувати, в якому форматі відновлювати роботу всіх критих торгових центрів в країні.

Нагадаємо, що про послаблення карантину останніми днями заявили одразу кілька європейських країн. Так, Франція, де за останній місяць кількість заражень у країні впала з 50 до 10 тисяч на добу, дуже поступово й обережно послаблюватиме обмеження. Влада боїться повторення помилок травня, коли зняття карантину відбулося надто швидко, що й призвело до другої потужної хвилі коронавірусу.

Своєю чергою прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон пообіцяв, що локдаун в Англії має завершитися 2 грудня. Але й попередив, що карантинні заходи будуть загалом жорсткішими. Що 2 тижні їх переглядатимуть, залежно від ситуації в регіонах. 

Тим часом у Німеччині продовжили частковий "локдаун" до 20 грудня та посилили обмеження. Водночас обмеження планують пом'якшити ближче до Різдва 25 грудня. 

Європа послаблює карантин – в Англії планують скасувати локдаун перед Різдвом

Європа послаблює карантин – в Англії планують скасувати локдаун перед Різдвом

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3004
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація