В Ізраїлі вперше в світі після застосування експериментальних ліків пацієнти побороли коронавірус

В Ізраїлі вперше в світі після застосування експериментальних ліків пацієнти  побороли коронавірус

Фото: Associated Press

Курс лікування заснований на використанні людських клітин, взятих від донорів.

В Єрусалимі (Ізраїль) в лікарні "Хадасса" (Ейн-Керем) 30 вересня був виписаний останній з п'яти вилікуваних хворих коронавірусом, які перебували у важкому стані (двоє були при смерті), які пройшли новітнє лікування в рамках першого в світі клінічного експерименту. 

Як повідомляє ізраїльський телеканал N12, ліки  "Alostra" були розроблені на основі досліджень глави відділення внутрішньої медицини і керівника "червоної зони" "Хадасси" професора Дрора Меврураха. Раніше цей препарат був успішно випробуваний на десяти пацієнтах з сепсисом. Випробування на хворих проводилося зі схвалення Міністерства охорони здоров'я.

"Препарат призначений для лікування широкого кола медичних випадків, в яких спостерігається підвищена активність імунної системи, що призводить до збільшення секреції білків клітинами імунної системи, званих цитокінами, і викликає цитокіновий шторм. Його дія здійснюється шляхом обробки клітин, взятих у здорового донора і індукованих в лабораторії, таким чином, що вони при введенні в тіло пацієнта стримують запалення або цитокіновий шторм, який дуже згубний для хворого", – пояснив науковець.

Своєю чергою, у Польщі заявили, що першими у світі створили ефективні ліки від коронавірусу. Препарат містить антитіла, що знищують вірус. Вироблятимуть його на основі плазми крові людей, які побороли хворобу. Ліки ще мають пройти низку клінічних досліджень, але попередньо їхню високу ефективність засвідчили у центрі біотехнологій в Кракові. Польські лікарі працювали над препаратом від коронавірусу з березня.

Ефективні ліки від коронавірусу: польські лікарі працювали над препаратом з березня

Ефективні ліки від коронавірусу: польські лікарі працювали над препаратом з березня

Повʼязані теми:

Наступна публікація