В Ізраїлі відзвітували про побічні ефекти вакцини Pfizer від коронавірусу

В Ізраїлі відзвітували про побічні ефекти вакцини Pfizer від коронавірусу

Фото: Associated Press

Медики запевняють, що всі вони були очікуваними.

В Ізраїлі, де кількість вакцинованих від коронавірусу препаратом Pfizer наближається до двох мільйонів, міністерство охорони здоров'я опублікувало список найпоширеніших побічних ефектів.

Про це пише місцеве видання "Newsru.co.il"

За даними міністерства охорони здоров'я, найбільше скарг надійшло від людей віком від 40 до 60 років на біль в місці уколу - таких було 376 ізраїльтян. Та у деяких виникали більш сильні реакції, так після щеплення 113 людей скаржилися на слабкість, 97 - на головний біль, 76 - мали легку алергічну реакцію, 71 - повідомили про почервоніння і запаленні в місці уколу, 51 - на складності з пересуванням, 7 - на нудоту і блювоту.

Але у Міністерстві охорони здоров'я відзначають, що побічні ефекти можливі і очікувані, і немає причин для хвилювання.

Наразі першу дозу вакцини Pfizer, за даними місцевого міністерства охорони здоров'я на ранок 13 січня, отримали 1 880 163 людини. Десятки тисяч людей (в основному, медиків) отримали на цьому тижні вже другу дозу вакцини.

Нагадаємо, що увечері 10 січня в Ізраїль доставили нову велику партії вакцини компанії Pfizer - 725 тисяч доз. Очільник країни Нетаніягу минулого тижня виступив зі спеціальною заявою про нову домовленості з компанією Pfizer, яка дозволить завершити вакцинацію всього дорослого населення Ізраїлю до кінця березня.

МОЗ зазначає, що Ізраїль залишається світовим лідером за темпами вакцинації проти коронавірусу.

Ізраїль став лідером за темпами щеплень від COVID-19 у світі, за ним Бахрейн та Велика Британія

Ізраїль став лідером за темпами щеплень від COVID-19 у світі, за ним Бахрейн та Велика Британія

Повʼязані теми:

Наступна публікація