В Ізраїлі сотні протестувальників вимагали відставки Нетаньягу під його резиденцією

Подібні акції протесту в країні відбуваються вже шість місяців.

Увечері в суботу, 28 листопада, близько тисячі протестувальників зібралися біля резиденції прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу із вимогою його відставки.

Про це повідомляє The Associated Press.

Подібні акції протесту в країні відбуваються щотижня вже шість місяців поспіль. Мітингувальники заявляють, що Нетаньягу повинен залишити посаду та постати перед судом у зв'язку із корупцією та реакцією на пандемію COVID-19.

Зазначається, що економіка країни сильно постраждала через локдауни, які в цьому році запроваджували двічі, а сотні тисяч ізраїльтян залишилися без роботи. Чимало безробітних і серед учасників протестів. 

За даними видання, у суботу більшість мітингувальників мала захисні маски, тоді як соціальної дистанції дотримувалися не всі.

У багатьох в руках була протестна символіка, а також модельні підводні човники - посилання на корупційни скандал із придбанням Ізраїлем трьох німецьких субмарин на суму більше 1,2 мільярда євро. Водночас Нетаньягу не фігурує у цій справі як підозрюваний.

Менш масові акції протесту також відбулися на перехрестях та естакадах по всій країні та біля приватного будинку Нетаньягу в престижному прибережному містечку Кесарія.

Нагадаємо, що цього тижня ізраїльский уряд ухвалив рішення щодо пом'якшення карантинних обмежень. Так, від 24 листопада в країні відновилися заняття у 5-6 класах, а сьогодні, 29 листопада, до навчання повернуться й учні 10-12 класів. Від 6 грудня уроки розпочнуться у 7-9 класах.

Окрім того, в Ізраїлі вирішили визначити, яким ТЦ відновити роботу, за допомогою лотереї.

Лікар-реаніматолог про досвід Ізраїлю у боротьбі із COVID-19

Лікар-реаніматолог про досвід Ізраїлю у боротьбі із COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація