В Ізраїлі почали вакцинацію від коронавірусу: хто перший у черзі

В Ізраїлі почали вакцинацію від коронавірусу: хто перший у черзі

Фото: Daily Sabah

Ізраїльтяни неохоче ставляться до щеплення.

В Ізраїлі розпочали вакцинацію від коронавірусу. Щоб подолати COVID-19, який знов набирає обертів, щеплення планують робити приблизно 60 тисячам людей на день.

Про це повідомили в Daily Sabah.

Спочатку країна буде проводити імунізацію медичних працівників, а потім - людей похилого віку і групи ризику. Уряд Ізраїлю заявив, що забезпечив достатню кількість доз вакцини від Pfizer та Moderna для більшості з 9 мільйонів населення.

Водночас опитування громадян показують, що багато ізраїльтян неохоче ставляться до щеплення. Прем'єр-міністр Біньямін Нетаньягу заявив, що подасть "особистий приклад" і наполягав на тому, щоб бути першим. Він отримав вакцину у суботу ввечері.

Біньямін Нетаньягу висловив впевненість у вакцині перед тим, як її зробили. Він назвав це "зворушливим моментом", який поставить Ізраїль на шлях повернення до звичного життя. Міністр охорони здоров'я країни також отримав вакцину в суботу.

Ізраїль має угоду з Pfizer про забезпечення 8 мільйонів доз вакцини - достатньо, щоб охопити майже половину населення, оскільки кожна людина потребує двох доз. Раніше цього місяця Ізраїль досяг окремої угоди з Moderna про придбання 6 мільйонів доз вакцини - цього вистачить ще на 3 мільйони ізраїльтян.

З урахуванням щоденної кількості заражень, яка наразі сягає трохи менше 3 тисяч інфікованих на день, ізраїльські лідери знову обговорюють, чи вводити третій національний локдаун. Багато обмежень залишаються чинними ще від другого блокування.

Нагадаємо, у Великій Британії, яка першою у світі розпочала масову вакцинацію від COVID-19, за тиждень щеплення отримали майже 140 тисяч людей. Першою людиною у світі, якій ввели офіційно затверджену вакцину проти коронавірусу, стала 90-річна британка Маргарет Кінан.

Публічна вакцинація: Джо Байдену у прямому ефірі зроблять щеплення від COVID-19

Публічна вакцинація: Джо Байдену у прямому ефірі зроблять щеплення від COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація