В Івано-Франківській області помер від коронавірусу 46-річний священик

В Івано-Франківській області помер від коронавірусу 46-річний священик

Фото: Коломийська єпархії УГКЦ

Андрій Григораш ніс душпастирське служіння на парафії св. Володимира і Ольги у селі Добротів Ланчинського протопресвітеріату.

У понеділок, 6 липня, від коронавірусної інфекції помер священик Коломийської єпархії УГКЦ Андрій Григораш. Служителю було лише 46 років. Про це повідомила пресслужба єпархії.

“З сумом повідомляємо, що сьогодні, 6 липня, на 46 році життя відійшов до вічності о. Андрій Григораш. Причиною смерті стала вірусна хвороба, яка продовжує уражати людей цілого світу – COVID-19”,  – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що Андрій Григораш народився 4 лютого 1974 року в місті Надвірна Івано-Франківської області.

Протягом 1980-1988 рр. навчався в Надвірнянській середній загальноосвітній школі №1.

1989-1992 рр. – навчався в СПТУ №11 м. Надвірна, де здобув середньо-спеціальну освіту.

1992-1997 рр. – навчався в Івано-Франківському теологічно-катехитичному інституті за спеціальністю "богослов" і "викладач релігієзнавства".

9 березня 1997 р. – отримав дияконські свячення з рук владики Павла Василика в с. Фитьків.

28 грудня 1997 р. – відбулися ієрейські свячення о. Андрія у храмі св. Арх. Михаїла м. Коломиї з рук владики Павла Василика.

Душпастирські обов’язки виконував на парафії св. Володимира і Ольги у селі Добротів Ланчинського протопресвітеріату. Унаслідок довготривалої хвороби змушений був залишити служіння.

Нагадаємо, у Хмельницькій області у монаха Городищенського чоловічого монастиря УПЦ МП після смерті підтвердили COVID-19.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація