В Італії сотні тисяч заробітчан-нелегалів можуть отримати посвідку на проживання

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Італії сотні тисяч заробітчан-нелегалів можуть отримати посвідку на проживання

Фото: УНІАН

Італійський уряд збирається легалізувати іноземних працівників.

Уряд Італії має намір легалізувати сотні тисяч іноземних працівників-нелегалів.

Як повідомляє в понеділок, 11 травня, низка італійських ЗМІ з посиланням на звіти парламентських фракцій та груп, урядова коаліція узгодила відповідний компроміс щодо цього питання.

Повідомляється, що цей крок торкнеться близько 600 тисяч нелегальних працівників, задіяних переважно в таких сферах, як сільське господарство, будівельна галузь та догляд за хворими й людьми літнього віку, передає інформагенція KNA.

Досягнутий компроміс передбачає, що мігрантам надаватиметься шестимісячний дозвіл на проживання на період пошуку роботи. У разі працевлаштування з укладенням трудового договору такий дозвіл подовжуватиметься на термін дії самого трудового договору.

До працедавців, які воліють легалізувати колишні незаконні трудові відносини, штрафних санкцій не застосовуватимуть.

До такого кроку спонукало насамперед те, що з огляду на глобальну пандемію COVID-19 чимало працівників-нелегалів не можуть повернутися на батьківщину. Крім того, нововведення також орієнтовані на місцевих жителів, які заробляють собі на прожиття нелегальною працею.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, що МЗС опрацьовує запити від інших країн, які хочуть залучити українських заробітчан до себе на роботу. За його словами, точних цифр кількості заробітчан за кордоном ніхто не знає, адже більшість працює нелегально. Водночас, Кулеба наголосив, що в Україні не існує жодної заборони на виїзд українців за кордон, а є лише логістична проблема через карантин.

Як повідомлялося, найближчим часом з України за кордон виїдуть кілька тисяч сезонних працівників. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація