В Італії до тисячі євро збільшили штраф за порушення маскового режиму

В Італії до тисячі євро збільшили штраф за порушення маскового режиму

Фото: Associated Press

Носіння маски обов'язкове на всій території країни.

В Італії, де носіння засобів індивідуального захисту стало обов'язковим, збільшили максимальний штраф за порушення маскового режиму.

Про це повідомило видання The Local.

Зазначається, що за новими правилами, носіння маски є обов'язковим щоразу і вдень, і вночі після виходу з будинку. Таке обмеження поширене на території усієї країни. Порушення може обійтися штафом у розмірі від 400 до однієї тисячі євро. Раніше максимальне покарання було 400 євро.

Крім того, підприємства, які не дотримуються правила у своїх приміщеннях, також можуть отримати штраф. Крім того, такі заклади можуть закрити на місяць.

Не штрафують за прогулянку у сільській місцевості зі своїм чоловіком або сусідом без маски. Діти до шести років та люди з вадами також мають право не носити маски. Дозволено не використовувати засоби індивідуального захисту під час занять фізичними вправами на свіжому повітрі. Дозволено знімати маску під час вживання їжі в ресторанах і кафе. Утім, клієнти повинні бути одне від одного на відстані не менше метра.

Як повідомлялося, у Європі стрімко зростає кількість заражень. Частково відновили локдаун у Мадриді, а від вівторка, 6 жовтня, суворіші обмеження повертають у Парижі. У Чехії від сьогодні знову діє режим надзвичайної ситуації – заборонені зібрання з понад 20 людей на вулиці, та 10 – у приміщеннях. У районах, де випадків зараження найбільше, на 2 тижні закривають школи. 

Пандемія коронавірусу: низка європейських країн повертаються до точкових карантинних обмежень

Пандемія коронавірусу: низка європейських країн повертаються до точкових карантинних обмежень

Повʼязані теми:

Наступна публікація