В Іспанії вперше за два місяці за добу померло менше 100 осіб з коронавірусом

В Іспанії вперше за два місяці за добу померло менше 100 осіб з коронавірусом

Фото: Associated Press

Іспанія - одна з країн, що найбільше постраждали від пандемії COVID-19 у світі.

Уперше за два місяці в Іспанії протягом однієї доби було зареєстровано менше 100 нових смертей, пов'язаних з викликаною коронавірусом хворобою COVID-19. Згідно з опублікованими в неділю, 17 травня, даними органів охорони здоров'я, впродовж останніх 24 годин померли 87 осіб, у яких було підтверджено COVID-19.

Про це повідомляє інформагенція AFP.

Максимальна кількість померлих від COVID-19 протягом однієї доби, зафіксована в Іспанії на піку епідемії на початку квітня, - 950 осіб. Утім, самі іспанські чиновники визнають, що нинішній рекордно низький показник смертності часткового може пояснюватися традиційними для вихідних деякими запізненнями з наданням статистичних даних.

Іспанія - одна з країн, що найбільше постраждали від пандемії COVID-19 у світі. За даними іспанського Міністерства охорони здоров'я, натепер у цій країні померло 27,6 тисячі осіб з діагнозом COVID-19. Медики підтвердили понад 231,3 тисячі випадків інфікування коронавірусом.

Від наступного тижня для 70% іспанців настане деяке пом'якшення запроваджених раніше суворих обмежень. У Толедо, Валенсії, Гранаді й Малазі знову будуть дозволені сімейні зустрічі й побачення з друзями. А кафе та бари зможуть обслуговувати клієнтів на відкритих майданчиках.

Однак в Мадриді, Барселоні та більшій частині регіону Кастілія-Леон обмеження щодо самоізоляції залишатимуться чинними, адже ризик зараження там вище, ніж в інших регіонах, пояснили в Міністерстві охорони здоров'я Іспанії.

Напередодні прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес заявив, що буде домагатися схвалення парламентом рішення щодо подовження режиму надзвичайного стану в країні до кінця червня. Очікується, що саме тоді більшість регіонів зможуть повернутися до прийнятного стану щодо темпів поширення коронавірусу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація