В Ірландії пацієнтка вилікувалася від коронавірусу після рекордних 79 днів на апараті ШВЛ

В Ірландії пацієнтка вилікувалася від коронавірусу після рекордних 79 днів на апараті ШВЛ

Фото: Associated Press

Коронавірус у Мері Саліван знайшли у березні, коли вона потрапила до шпиталю із серцевим нападом.

Коронавірусне диво. В Ірландії із реанімації виписали пацієнтку після рекорду. Вона провела 79 днів на апараті штучної вентиляції легень.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сильнішу за смерть оплесками вийшов привітати весь персонал лікарні. Коронавірус у Мері Саліван знайшли у березні, коли вона потрапила до шпиталю із серцевим нападом. Відтоді без допомоги ШВЛ Мері не могла дихати. Медики називають її одужання дивом.

Коронавірусне диво: в Ірландії жінка провела на апараті ШВЛ 79 днів

Коронавірусне диво: в Ірландії жінка провела на апараті ШВЛ 79 днів

У світі тим часом після послаблення карантину фіксують нові осередки коронавірусу. Вперше за два місяці добовий приріст серед хворих підтвердили в Чехії. Нові випадки виявляють також після спалаху на пекінському ринку та на м'ясному заводі в Німеччині.

Французькі експерти попереджають - восени є висока ймовірність ще однієї хвилі пандемії. Тим часом італійські дослідники поділилися сенсаційним відкриттям. Після аналізу стічних вод експерти встановили, що вірус у країні був вже у грудні - тобто за два місяці до офіційного першого випадку. 

Раніше повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров'я заявила у четвер, 19 червня, що до 2021 року може бути зроблено кілька сотень мільйонів доз вакцини проти COVID-19.

Повʼязані теми:

Наступна публікація