В інтернаті Вінницької області виявили спалах коронавірусу
COVID-19 виявили у молодшої медсестри та п'ятьох клієнтів.
© Associated Press
В Яришівському психоневрологічному інтернаті Вінницької області виявили спалах коронавірусу.
Про це заявила заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Заболотна, повідомила пресслужба Вінниццької ОДА.
За її даними, перший випадок захворювання в установі зафіксували ще тиждень тому в молодшої медсестри. Вона контактувала з інфікованою людиною, і ще від початку місяця перебувала на лікарняному.
В будинку-інтернаті перевірили на коронавірус 41 людину: шість працівників і 35 клієнтів установи. COVID-19 виявили у шести людей: у молодшої медсестри та п'ятьох клієнтів.
Усі хворі госпіталізовані. Стан їхнього здоров'я задовільний. Крім того, у 44 співробітників взяті біоматеріали для ПЛР-тестування. "Тестування триватиме, щоб охопити всіх працівників і клієнтів установи", – додала Заболотна.
Як повідомлялося, у вівторок, 18 серпня, в Україні виявили 1 616 випадків коронавірусу. Померло 2 116 людей, з яких 27 осіб за останню добу, одужало вже 48 925 людей, з них 761 - за минулу добу.