В Індії схвалили вже другу вакцину від COVID-19

В Індії схвалили вже другу вакцину від COVID-19

Фото: Associated Press

Напередодні індійський регулятор схвалив для використання британску вакцину розробки Astrazeneca.

Індійський регулятор з контролю за медикаментами сьогодні, 2 січня, схвалив вакцину від коронавірусу COVAXIN розробки місцевої компанії Bharat Biotech та Ради з медичних досліджень. 

Про це повідомляє Reuters.

В заяві уряду зазначено, що вакцина схвалена для обмеженого використання в екстрених обставинах в режимі клінічних випробувань. Згадуються і випадки зараження мутованим коронавірусом для випробування в них цього препарату.

Нагадаємо, що напередодні індійський регулятор схвалив вакцину розробки Оксфордського університету і AstraZeneca для екстреного застосування. Зараз регулятор також розглядає заявку на екстрене схвалення вакцини від Pfizer і BioNTech.

На сьогодні Індія є другою країною в світі за кількістю зафіксованих випадків зараження коронавірусом після США. В країні виявили майже 10,3 мільйона випадків за весь період пандемії, 149 тисяч чоловік померло.

Також в Індії зафіксували новий штам коронавірусу, який нещодавно виявили у Великій Британії і він почав ширитися світом. В країні ним заразилося шість людей. Зазначається, що трьох хворих на новий штам коронавірусу виявили в Бангалорі, двох - в Хайдарабаді і одного - в Пуне. Всі вони нещодавно повернулися з Великої Британії. Нині хворі перебувають на самоізоляції.

Індія може стати світовим лідером за кількістю інфікованих на COVID-19

Індія може стати світовим лідером за кількістю інфікованих на COVID-19

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація