В Індії фіксують стрімку захворюваність на коронавірус: за добу понад 26 тисячі випадків

В Індії фіксують стрімку захворюваність на коронавірус: за добу понад 26 тисячі випадків

Фото: Associated Press

Це найбільша кількість інфікувань за один день.

За добу в Індії зафіксували 26 506 нових випадків коронавірусу - це найбільший спалах за один день від початку пандемії COVID-19 в країні.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я 10 липня, пише Associated Press.

Загальна кількість підтверджених випадків COVID-19 в Індії наразі становить 793 802. Хвороба забрала 21 604 життя, з яких 475 - за останню добу. Від вірусу одужали 495 522 людини. Попри це у міністерстві охорони здоров’я заявляють, що розповсюдження коронавірусу всередині країни перебуває під контролем, а кількість видужалих випадків перевищує кількість активних випадків.

Слід зауважити, що лише за три тижні Індія перейшла від шостої країни, яка найбільше постраждала від коронавірусу в світі, до третьої - про це свідчать підрахунки університету Джона Гопкінса.

"У нас в Індії буде не один пік, а низка піків", - прогнозує доктор Анант Бхан, біоетик та глобальний дослідник охорони здоров'я. За його словами, якщо раніше від коронавірусу страждали великі економічні центри, зокрема Мумбаї та Нью-Делі, то нині хвороба поширилася на менші міста. 

Чиновники повідомляють, що вони стурбовані відсутністю кваліфікованих та досвідчених медичних працівників, що спостерігається у деяких штатах країни. 

Попри заяви влади, що життя в країні відновилося на 60% після загальнодержавного закриття, деякі штати знову повертаються до обмежувальних заходів. У Східному Біхарі карантин знову оголосили в адміністративному центрі Патна та чотирьох інших районах. Крім того, найбільш населений штат Індії - Утар-Прадеш, в якому проживає майже 230 мільйонів людей, також оголосив про обмеження у вихідні.

Як повідомлялося, у світі знову зафіксували антирекорд з кількості виявлених випадків коронавірусу COVID-19. Упродовж доби, 9 липня, діагностували 222 825 заражень COVID-19, повідомляє центр Джона Гопкінса. Загалом на планеті підтвердили вже понад 12 мільйонів випадків коронавірусу. Одужали понад сім мільйонів людей і понад 550 тисяч хворих померли від ускладнень. 

Останнього пацієнта з коронавірусом виписали з реанімації найбільшої лікарні італійського Бергамо

Останнього пацієнта з коронавірусом виписали з реанімації найбільшої лікарні італійського Бергамо

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація