В Естонії вперше за майже три місяці не зафіксували жодного нового випадку коронавірусу

В Естонії вперше за майже три місяці не зафіксували жодного нового випадку коронавірусу

Фото: Associated Press

Упродовж доби було проведено 1 026 тестів на COVID-19, усі з яких були негативні.

В Естонії вперше від 9 березня за добу не зафіксували жодного нового випадку захворювання на коронавірус

Про це повідомило видання ERR.

Упродовж доби було проведено 1 026 тестів на COVID-19. Усі виявилися негативними. Загалом у країні було проведено 85 тисяч тестів на коронавірус. Було виявлено 1 870 позитивних випадків. 

До слова, перший підтверджений випадок зараження новою коронавірусною інфекцією в Естонії був зареєстрований 27 лютого. Тоді до країни автобусом з латвійської Риги прибув громадянин Ірану.

Слід зауважити, що станом на 2 червня, в лікарнях з коронавірусом перебуває 20 осіб. Жодний з пацієнтів не підключений до апарату ШВЛ. Одужали 1 632 жителі республіки. Від початку епідемії померло 68 інфікованих. 

Як повідомлялося, у травні Естонія вирішила завершити режим надзвичайного стану. Згідно з програмою пом'якшення обмежень від 18 травня дозволено проводити тренування та змагання на свіжому повітрі, якщо на них не присутні глядачі, а кількість учасників не перевищує 100 осіб, публічні збори (у приміщенні не більше 10 осіб), відвідувати установи соціальної опіки і місць позбавлення волі тощо, за умови дотримання дистанції і вимог гігієни. 

Світ продовжує виходити з карантину: як у різних країнах послаблюють обмеження

Світ продовжує виходити з карантину: як у різних країнах послаблюють обмеження

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація