В Естонії оголосили про завершення режиму надзвичайного стану через коронавірус

В Естонії оголосили про завершення режиму надзвичайного стану через коронавірус

Фото: Фото з відкритих джерел

У країні запроваджено низку пом’якшень обмежень.

Естонія вирішила завершити режим надзвичайного стану, введений два місяці тому через пандемію коронавірусу.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Юрі Ратас, повідомляє пресслужба уряду.

"Уряд ухвалив рішення завершити в неділю, 17 травня, надзвичайний стан. Оскільки в результаті наших спільних зусиль і взаємодопомоги ситуація з коронавірусом значно покращилася, для боротьби з ним надзвичайний стан нам більше не потрібен", - сказав він, наголосивши, що скасування надзвичайного режиму не означає негайного повернення до звичайного життя.

Зазначимо, згідно з програмою пом'якшення обмежень від 18 травня в Естонії дозволено проводити тренування та змагання на свіжому повітрі, якщо на них не присутні глядачі, а кількість учасників не перевищує 100 осіб, публічні збори (у приміщенні не більше 10 осіб), відвідувати установи соціальної опіки і місць позбавлення волі тощо, за умови дотримання дистанції і вимог гігієни.

Водночас казино, кальянні, зали ігрових автоматів будуть закриті до особливого дозволу.

До того ж продовжують діяти обмеження на перетин кордону (виняток діє лише для Латвії, Литви та Фінляндії). Особи, які перетнули кордон Естонії з метою в'їзду, повинні 14 днів перебувати на карантині.

Окремо в уряді країни наголосили, що у публічному місці і приміщенні залишається чинним правило 2+2, яке означає, що перебувати разом можуть не більше двох осіб, дотримуючись із іншими людьми дистанції в два метри. Правило не поширюється на сім'ї і не діє вдома.

Нагадаємо, станом на ранок 17 травня в Україні зареєстрували вже 18 291 випадок зараження коронавірусом. За останню добу COVID-19 виявили ще в 433 осіб

Повʼязані теми:

Наступна публікація