В аеропорті "Київ" запрацює пункт з ПЛР-тестування на коронавірус: чи всі охочі можуть перевіритися

Дата публікації
Перегляди
1196
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В аеропорті "Київ" запрацює пункт з ПЛР-тестування на коронавірус: чи всі охочі можуть перевіритися

Фото: Facebook/Міжнародний аеропорт "Львів"

Лабораторія не працюватиме постійно.

У столичному аеропорті Київ імені Сікорського відкрив пункт ПЛР-тестування пасажирів на коронавірус COVID-19.

Як працюватиме лабораторія та хто зможе зробити ПЛР-тест – у сюжеті Сніданку з 1+1.

"Тестування доступне для пасажирів з тих рейсів, які прилітають з червоної зони, але також будь-хто охочий може зробити тест в аеропорту. Результати тесту будуть готові через одну добу, іноді трохи раніше. Всі рейси обслуговуються, деякі туристичні фірми пропонують це своїм клієнтам після повернення", - розповіла лікарка Катерина Лінчевська. 

Лабораторія не працює тут постійно. Якщо ваш літак летить з країни так званого "зеленого списку", тобто з невисоким рівнем розповсюдження коронавірусу, то здати тест за власним бажанням на місці ви не зможете. Це можливо, якщо в той же час прилетить літак з країни "червоного списку", у якій високий рівень захворюваності на коронавірус, а тому на місці будуть брати зразки. 

Якщо пасажир прилетів з країни "червоної зони" і здав тест, то він прямує додому і дотримується режиму самоізоляції до моменту, поки не отримає негативний результат. Він надійде на електронну пошту. Лабораторія, що займається тестами, надсилає результати до Центру громадського здоров'я. Якщо у пасажира в телефоні встановлено додаток "Дій вдома", то він одразу повідомить про те, що перебування на контролі 14-денної самоізоляції скасовується. Діяти така послуга буде аж поки в Україні діє карантин.

Вартість тесту 1700 гривень. Оплатити послугу можна онлайн через сайт клініки, що робить тести, готівкою або банківською карткою. Тобто кожен зможе зробити це на місці.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1196
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація