Уряд виділив 2,2 млрд грн на спеціальні виплати медикам, які борються з коронавірусом

Уряд виділив 2,2 млрд грн на спеціальні виплати медикам, які борються з коронавірусом

Фото: Associated Press

Гроші будуть спрямовані на виплати матеріального забезпечення та страхові виплати.

Медики, які ризикують своїм життям у боротьбі з коронавірусом, отримають матеріальне забезпечення та страхові виплати. У середу, 20 травня, уряд виділив 2,2 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19 для Фонду соціального страхування на ці виплати.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці в Facebook.

"Пандемія не відступила. Медики і досі на передовій нашого захисту й щодня ризикують своїм життям. Ми розуміємо, що вони мають отримувати належне матеріальне забезпечення та мати страхові гарантії. Тому сьогодні підтримали виділення з Фонду боротьби з COVID-19 2,2 млрд грн для Фонду соціального страхування", - написав він.

Так, за словами глави уряду:

  • 471,1 млн грн будуть спрямовані на виплати матеріального забезпечення та страхові виплати, зокрема одноразової допомоги членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, які померли від COVID-19.
  • 1,8 млрд грн передбачені для виплат матеріального забезпечення.

Україна поступово виходить із карантину й з 22 травня переходить до адаптивної моделі. Відновлюються зокрема регулярні...

Опубликовано Денис Шмигаль Среда, 20 мая 2020 г.

Нагадаємо, що Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який передбачає спеціальні виплати медикам, якщо вони отримали інвалідність або померли від нової коронавірусної інфекції.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація