Уряд розробляє план Б на випадок погіршення ситуації з коронавірусом в Україні - Шмигаль

Уряд розробляє план Б на випадок погіршення ситуації з коронавірусом в Україні - Шмигаль

Фото: УНІАН

Прем'єр повідомив, профільні міністерства опрацьовують ініціативи для підтримки бізнесу.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що на випадок погіршення ситуації з коронавірусом розробляється план Б. Водночас прем'єр впевнений, що карантин вихідного дня зменшить динаміку захворювання.

Про це він 22 листопада написав у Facebook.

"Сьогодні закінчується четвертий день карантину вихідного дня. Впевнений, що запроваджені заходи позитивно позначаться на динаміці захворювання. На випадок погіршення сценарію розробляється план Б. Вчора я розповів, що ми почали обговорення цього плану, аби вся країна мала про нього чітке уявлення", - написав Шмигаль.

Він додав, що в уряді провели дві наради з міськими головами, зустрілися з Радою церков та релігійними організаціями, щоб напрацювати спільний, виважений та підтриманий усіма план.

"Також цього тижня обговорили з українським бізнесом механізми підтримки галузей, на яких обмеження позначаються найбільше. Вийшли з багатьма новими ініціативами, які профільні міністерства вже активно опрацьовують", - написав прем'єр.

Крім того, Шмигаль зазначив, що міським бюджетам спрямовані додаткові 870 млн грн на покращення забезпеченості лікарень киснем.

"Вже виділений 1 млрд грн на закупівлю 6 мільйонів експрес-тестів, які отримають сімейні лікарі та бригади швидкої допомоги. Активно ведемо перемовини щодо закупівлі ефективної та безпечної вакцини, яка матиме прекваліфікацію ВООЗ. Цього тижня, зокрема, обговорили з ЄІБ можливість перерозподілення 50 млн доларів на ці потреби", - написав Шмигаль.

Нагадаємо, станом на неділю, 22 листопада, в Україні зафіксували 12 079 нових випадків коронавірусу. Усього ж від початку пандемії зареєстровано 624 744 випадки COVID-19. 

Церква у ресторані: тернопільський ресторатор оминув карантин вихідного дня

Церква у ресторані: тернопільський ресторатор оминув карантин вихідного дня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація