Уряд пом’якшив карантин для тренерів від 60 років та осіб, які прибуватимуть до України для складання ЗНО

Дата публікації
Перегляди
1506
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уряд пом’якшив карантин для тренерів від 60 років та осіб, які прибуватимуть до України для складання ЗНО

Фото: Associated Press

Учасники ЗНО не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції.

Кабмін пом’якшив карантинні обмеження для тренерів спортклубів старше 60 років та осіб, які прибуватимуть до України з-за кордону та з окупованих територій для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це заявив міністр охорони здоров`я України Максим Степанов під час брифінгу 30 травня.

"Відтепер особи старше 60 років, які є представниками спортивних клубів або тренерсько-викладацького персоналу, можуть брати участь в організації та проведенні спортивних змагань", - розповів він.

За словами Степанова, також уряд ухвалив рішення, що особи, які приїжджають до України з-за кордону чи перетинають лінію розмежування з тимчасово окупованих територій для складання зовнішнього незалежного оцінювання, не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції.

Нагадаємо, цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 25 червня. Першим іспитом головної сесії буде математика. Далі - обов'язкова українська. Останній іспит 17 липня - це хімія

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1506
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація