Уряд пом’якшив карантин для тренерів від 60 років та осіб, які прибуватимуть до України для складання ЗНО

Уряд пом’якшив карантин для тренерів від 60 років та осіб, які прибуватимуть до України для складання ЗНО

Фото: Associated Press

Учасники ЗНО не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції.

Кабмін пом’якшив карантинні обмеження для тренерів спортклубів старше 60 років та осіб, які прибуватимуть до України з-за кордону та з окупованих територій для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це заявив міністр охорони здоров`я України Максим Степанов під час брифінгу 30 травня.

"Відтепер особи старше 60 років, які є представниками спортивних клубів або тренерсько-викладацького персоналу, можуть брати участь в організації та проведенні спортивних змагань", - розповів він.

За словами Степанова, також уряд ухвалив рішення, що особи, які приїжджають до України з-за кордону чи перетинають лінію розмежування з тимчасово окупованих територій для складання зовнішнього незалежного оцінювання, не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції.

Нагадаємо, цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 25 червня. Першим іспитом головної сесії буде математика. Далі - обов'язкова українська. Останній іспит 17 липня - це хімія

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація