Уряд Естонії зробить людям несподівані подарунки для захисту від коронавірусу

Уряд Естонії зробить людям несподівані подарунки для захисту від коронавірусу

Фото: Associated Press

Людям безкоштовно роздадуть маски.

Громадянам в Естонії, які мають низький дохід, задля захисту від інфікування коронавірусом уряд подарує по дві багаторазові маски. За підрахунками естонської влади, безкоштовні засоби індивідуального захисту отримає до 20 тисяч осіб, які живуть на прожитковий мінімум.

Про це пише ERR.

Прем'єр країни Юрі Ратас уточнив, що для багатьох громадян придбання масок — це додаткові витрати, які можуть вплинути на їхнє фінансове становище. Але кожна людина повинна бути захищеною від коронавірусу і мати можливість дотримуватися правил карантину, незалежно від свого доходу.

"Для багатьох жителів Естонії покупка масок означає додаткові витрати. Щоб вони могли захистити себе від коронавірусу як й інші, ми вирішили забезпечити масками найбільш вразливих в економічному плані людей", - повідомив голова уряду Естонії Юрі Ратас.

Постачання масок організовує Міністерство фінансів, після чого їх передадуть місцевим органам самоврядування, які повинні будуть роздати маски нужденним. Попередньо, подарують людям до 40 тисяч масок.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
479
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація