"Укрзалізниця" припиняє продаж квитків зі станцій у "червоній зоні"

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Укрзалізниця" припиняє продаж квитків зі станцій у "червоній зоні"

Фото: Associated Press

Від опівночі 19 жовтня в Україні почне діяти нове епідемічне зонування.

Від понеділка, 19 жовтня, буде закритий продаж квитків із залізничних станцій Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький та інших, що потрапили до "червоної зони".

"Від 00:01 19 жовтня буде закрито продаж квитків із залізничних станцій Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т. Шевченка", - йдеться в повідомленні пресслужби перевізника, де представлений повний перелік поїздів, на які квитки не продаватимуться.

Зазначається, що це відбувається за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як відомо, ці міста увійшли до "червоної зони" за показниками поширення COVID-19.

В "Укрзалізниці" пояснюють, що до врегулювання ситуації зазначені поїзди прослідують через станції Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т. Шевченка без посадки пасажирів, а висадка буде проводитися в установленому порядку.

"Зазначаємо, що у разі відмови пасажира від поїздки до відправлення поїзда і не пізніше однієї години після його відправлення зі станції, зазначеної в проїзному документі, повернення платежів за такі проїзні документи будуть проводитися в повному обсязі пунктами продажу або через електронні канали зв'язку в "особистому кабінеті" користувача", - додає перевізник.

Нагадаємо, що від опівночі 19 жовтня в Україні почне діяти нове епідемічне зонування, Київ залишається в "помаранчевій зоні" епідемічної небезпеки. Від понеділка під найсуворішими обмеженнями опиняться дев'ять обласних центрів України. На Заході – це Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ та Хмельницький. Суворий карантин залишається в Сумах і запроваджується також у Чернігові, Сєвєродонецьку, Полтаві і Харкові. 

Уряд визначився з карантинним зонуванням на наступні два тижні

Уряд визначився з карантинним зонуванням на наступні два тижні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація