"Укрзалізниця" готується до зимових свят: куди курсуватимуть додаткові потяги і як зекономити на квитках

"Укрзалізниця" готується до зимових свят: куди курсуватимуть додаткові потяги і як зекономити на квитках

Фото: УНІАН

Під час новорічних і різдвяних свят великим попитом користуються потяги до гірсько-лижних курортів.

Минулого року під час зимових свят понад три мільйони українців вирушили в подорож потягами "Укрзалізниці". Нині компанія знову готується до збільшення кількості пасажирів у святкові дні.

Про курсування додаткових потягів та систему знижок під час купівлі квитків в ефірі Сніданку з 1+1 розповів директора філії "Пасажирська компанія" "Укрзалізниці" Олександр Перцовський. 

За його словами, під час новорічних і різдвяних свят великим попитом користуються потяги до гірсько-лижних курортів. "Незважаючи на карантин, є потреба у пересуваннях. Для тих, хто полюбляє зимовий відпочинок, хорошим стане додатковий експреспотяг до Славського. Зранку можна прокинутися в Києві, а вже вдень кататися на гірських схилах. Ще один додатковий потяг за популярним напрямком "Київ-Рахів", який везе до Буковеля".

Також компанія на період зимових свят змінила частоту курсування деяких потягів. Приміром, ті, які традиційно їздять через день, курсуватимуть щодня. 

Додаткові потяги на свята: як вчасно купити квиток та зекономити

Додаткові потяги на свята: як вчасно купити квиток та зекономити

Слід зауважити, що зараз у вагонах першого класу поїздів Інтерсіті+ вартість проїзду зменшилася на 15%, якщо квиток купувати за добу до відправлення. Якщо за 30-90 днів, то це 40%. "Крім того, є додаткові програми лояльності у вівторок та середу. Це ті дні, у які можна отримати додаткоку знижку 15-20%", - наголосив Олександр Перцовський. 

Як повідомлялося, у приміських потягах у зв'язку із погіршенням ситуації з коронавірусом стежити за дотримання епідеміологічних вимог буде більша кількість воєнізованої охорони та провідників. В "Укрзалізниці" зазначили, що йдеться про найбільш навантажені напрямки залізничного сполучення. У них для додаткового контролю збільшують кількість провідників та працівників воєнізованої охорони.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2621
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація