Український літак "Мрія" вдруге доправив партію медзасобів до Канади для боротьби з коронавірусом

Ан-225 приземлився в Монреалі.

Літак Ан-225 “Мрія” прибув до канадського міста Монреаль із вантажем медичних засобів захисту. Їх будуть використовувати  для боротьби з пандемією нового коронавірусу COVID-19.

Про це у неділю, 24 травня, повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

“Наша "Мрія" знову у Монреалі. Це вже другий медичний вантаж для Канади силами нашої могутньої і прекрасної птахи”, - зазначив Шевченко.

Також він подякував екіпажу літака за виконаний рейс.

"Дякую Дмитру Антонову і його команді за чудово виконану місію і за можливість пишатися нашим літаком і нашими профі", - додав посол.

"Для нас велика честь вітати в Монреалі найбільший літак у світі Антонов 225 "Мрія". У ці важкі часи українські літаки здійснюють важливі і необхідні поставки в Канаду, щоб допомогти в боротьбі з пандемією COVID-19", - зазначається на сторінці посольства України в Канаді в Твітері.

Наша «Мрія» - знову у Монреалі. Це вже другий медичний вантаж для Канади силами нашої могутньої і прекрасної птахи....

Опубликовано Andriy Shevchenko Воскресенье, 24 мая 2020 г.

Нагадаємо, що у Польщі вибухнув скандал через неналежну якість китайських респіраторів, які з помпою доставив з Китаю український літак Ан-225 "Мрія". Маски та респіратори також були необґрунтовано дорогі. Це обурило поляків, і без того роздратованих жорстким карантином і фінансовими втратами бізнесу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація