Українців закликають тимчасово утриматися від поїздок до Англії через мутований коронавірус

Українців закликають тимчасово утриматися від поїздок до Англії через мутований коронавірус

Фото: Associated Press

Україна авіасполучення з Британією поки що не припиняла.

Посольство України у Великій Британії у зв’язку із поширенням в країні нового типу коронавірусу рекомендує українцям тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.

"У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в окремих регіонах Сполученого Королівства захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), посольство України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії, де, починаючи від 20.12.2020, запроваджено четверту категорію (Tier4) локального локдауну", - йдеться в повідомленні.

Українцям, які вже перебувають у районах, найбільше уражених коронавірусом, рекомендується бути уважними та обережними, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади, а також відстежувати інформацію на сайті: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/. Отримати актуальну інформацію щодо діючих карантинних обмежень на місцевому рівні можливо на цьому урядовому сайті: https://www.gov.uk/find-coronavirus-local-restrictions.

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, у Посольстві рекомендують звертатися на їхню "гарячу лінію" за номером: +447553483628 або адресою електронної пошти: consul_gb@mfa.gov.ua.

⚡ДО УВАГИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ЗДІЙСНИТИ ПОЇЗДКУ ДО СПОЛУЧЕНОГО КОРОЛІВСТВА У зв’язку із загостренням...

Опубліковано Embassy of Ukraine to the UK Понеділок, 21 грудня 2020 р.

Нагадаємо, 14 грудня Велика Британія заявила про появу в країні нового штаму мутованого COVID-19 "VUI – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. 20 грудня про виявлення мутованого коронавірусу заявили у ще щонайменше шести країнах на трьох континентах - у Європі, Австралії та Африці. Водночас країни почали масово припиняти авіасполучення з Великою Британію та станом на 21 грудня ми вже маємо понад 20 країн світу, які заборонили польоти.

Усе, що наразі відомо про новий штам коронавірусу, читайте у нашому матеріалі.

Єврочиновники зберуться на екстрену нараду через новий штам COVID-19 у Британії

Єврочиновники зберуться на екстрену нараду через новий штам COVID-19 у Британії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1345
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація