Влада невдоволена українцями, бо ті масово почали не дотримуватися карантину після його послаблення

Влада невдоволена українцями, бо ті масово почали не дотримуватися карантину після його послаблення

Фото: Сайт президента України

В уряді запевняють, що медикам уже виплатили надбавки за квітень.

Після пом'якшення карантину українці почали масово нехтувати його вимогами. Водночас зростає кількість нових хворих, які заразилися новим коронавірусом COVID-19.

Про це йшлося на традиційній нараді президента України Володимира Зеленського з керівниками відомств та міністерств, передає пресслужба глави держави.

Влада невдоволена безвідповідальністю українців

"Послаблення карантину врятують економіку, але не забуваймо, що коронавірус нікуди не зник, і від нього треба й надалі рятувати життя. Жорсткий карантин був недаремним, впевнений, що він врятував багато життів. Однак і надалі щодня у нас помирають люди від коронавірусних ускладнень. Ми не хотіли б знову повертатися в такі жорсткі рамки. Тому тримаймо руку на пульсі щодо розвитку подій і нагадуймо людям, що правила соціального дистанціювання й маскового режиму мають діяти. І поки, на жаль, ми не можемо дозволити собі масові розважальні заходи", – сказав Зеленський.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль додав, що "ми пішли на послаблення, але люди мають усвідомлювати загрозу коронавірусу, яка нікуди не зникла".

Святкування Трійці

Під час святкування Трійці до церков пішли близько 200 тисяч вірян. Про це повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко. Він запевнив, що священнослужителі та парафіяни дотримувалися правил соціального дистанціювання та маскового режиму, свято минуло спокійно.

Виплати надбавок медикам

Усі медики, які були безпосередньо задіяні в лікуванні інфікованих коронавірусом, отримали надбавки за квітень. Про це запевнив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Відновлення авіасполучення

В Україні поступово відновлюється авіасполучення. Уже дозволене внутрішнє, на черзі – міжнародне. Міністр інфраструктури Владислав Криклій сказав, що українці не легковажили після запуску внутрішнього авіасполучення 5 червня й, попри літній сезон, перші рейси до Одеси не були переповнені.

Читайте також:

В Україні зі введенням карантинних послаблень збільшилася кількість інфікованих

В Україні зі введенням карантинних послаблень збільшилася кількість інфікованих

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація