Чорногорія уточнила правила в'їзду для українців: кому потрібно здавати тест на коронавірус

Чорногорія уточнила правила в'їзду для українців: кому потрібно здавати тест на коронавірус

Фото: УНІАН

Мандрівники, що подорожують наземним транспортом, все одно повинні здати тест на COVID-19.

Влада Чорногорії змінила правила в'їзду до країни для мешканців України та Білорусі. Відтепер перетнути кордони можна буде без додаткових обмежень, але за дотримання певних умов. 

Про це повідомляє "Балканський оглядач". 

Уряд та Інститут публічного здоров'я Чорногорії вказав, що для українців та білорусів діє особливий порядок перетину кордону. Відтепер громадянам цих двох країн дозволено в’їзд без додаткових обмежень в зв'язку із епідемією COVID-19 лише у випадку організованого прибуття повітряним транспортом за умов, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму.

Чорногорія не вимагатиме наявності тестів від авіапасажирів рейсів з України та Білорусі, тоді як мандрівникам, що прямують до Чорногорії наземним транспортом, потрібно мати негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.

За даними Посольства України в Чорногорії, ця вимога не стосується тих, хто подорожує шляхом Україна-Угорщина-Хорватія-Чорногорія.

Нагадаємо, Чорногорія включила Україну до переліку країн "зеленої" зони. Відтак охочі відвідати Чорногорію не повинні надавати документи про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус.

Повʼязані теми:

Наступна публікація