Україна зможе отримати дози вакцини від коронавірусу для 20% населення - Степанов

Україна зможе отримати дози вакцини від коронавірусу для 20% населення - Степанов

Фото: Associated Press

У цьому випадку залишиться понад 30 млн українців, що потребуватимуть вакцини з інших джерел.

Україна зможе отримати дози вакцини від коронавірусу для 20% населення за міжнародною ініціативою COVAX (глобального механізму щодо забезпечення доступності вакцин проти COVID-19).

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час телефонної розмови з міністром охорони здоров’я Німеччини Йенсом Шпаном у четвер, 10 вересня, передає пресслужба МОЗ.

Так, міністри охорони здоров’я України та Німеччини обговорили питання клінічних досліджень і доступу до вакцин від COVID-19.

“Україна вдячна ЄС та Німеччині за безпосередній фінансовий вклад та політичну підтримку міжнародної ініціативи COVAX, завдяки чому Україна зможе отримати дози вакцини для 20% населення. Проте у цьому випадку у нас залишиться понад 30 млн людей, що потребуватимуть вакцини з інших джерел”, - сказав Степанов.

За його словами, Україна також шукатиме джерела поставок вакцини для проведення щеплення усім групам ризику.

Своєю чергою Йенс Шпан зазначив, що Німеччина готова повернутися до розмови про доступ України до вакцини, як тільки буде зрозуміло, які вакцини пройдуть клінічні дослідження.

"Ми задоволені нашим двостороннім співробітництвом, також хочу висловити захват втіленням достатньо амбітної реформи в галузі охорони здоров’я", - запевнив глава МОЗ Німеччини.

Як повідомлялося раніше, директор Інституту біології клітини НАН України Андрій Сибірний та його заступник Костянтин Дмитрук виграли грант на створення антибіотика нового покоління, розробку вакцини від коронавірусу, а також на розробку нових біоаналітичних продуктів на основі штучних ферментів та наноматеріалів.

Фармакологічна компанія Великої Британії випробування вакцини від коронавірусу через побічні ефекти

Фармакологічна компанія Великої Британії випробування вакцини від коронавірусу через побічні ефекти

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація