Україна відновила міжнародне авіасполучення: Криклій розповів, куди і за яких умов можна полетіти

Україна відновила міжнародне авіасполучення: Криклій розповів, куди і за яких умов можна полетіти

Фото: Associated Press

В країні запрацювало 15 аеропортів.

Від понеділка, 15 червня, Україна відновила міжнародне авіасполучення. В країні після трьох місяців карантину запрацювало 15 аеропортів.

Куди наразі можна полетіти, в ефірі Сніданку з 1+1 розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Минулого тижня ми відкрили всі міжнародні аеропорти. Єдине, що авіаперевізники поки не за всіма напрямками будуть працювати. Ми очікуємо, що в перших пів року — на рівні однієї третини від потужності на кінець 2019 року", - розповів міністр.

Наразі українці можуть полетіти до США, Албанії, Чорногорії, Великої Британії, Туреччини, Кіпру, Тунісу. "Це країни, які виявили бажання приймати наших громадян. Кожна країна на своїх умовах. Приміром, десь це навіть без тестувань. Скринінг тільки у випадку, якщо є температура підвищена. Десь - це самоізоляція. У Туреччині, наприклад, тестування після прибуття", - каже очільник Мінінфраструктури.

Владислав Криклій розказав, на яких умовах українці літатимуть за кордон

Владислав Криклій розказав, на яких умовах українці літатимуть за кордон

Наразі Міністерство закордонних справ продовжує перемовини про відкриття інших напрямку. "Багато європейських країн, країн Близького Сходу, Азіатського регіону. Я думаю, що щотижня будемо надавати інформацію. Крім того, МОЗ кожні три дні надаватиме інформацію стосовно обмежень щодо інших країн", - повідомив Владислав Криклій.

Як повідомлялося, 5 червня відновилося внутрішнє авіасполучення. Згідно з новими обмеженнями, на в'їзді в аеропорт буде розміщено контрольно-пропускний пункт поліції. Там пасажирам перевірятимуть температуру тіла. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація