Україна відкриватиме кордони через місяць після рішення ЄС - Шмигаль

Дата публікації
Перегляди
8042
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна відкриватиме кордони через місяць після рішення ЄС - Шмигаль

Фото: Держприкордонслужба України

Як приклад для ухвалення рішень братиметься досвід Польщі, Угорщини та Румунії.

Питання відкриття кордонів після ослаблення карантинного режиму буде вирішуватися з затримкою до 30 днів після відповідного рішення в країнах Євросоюзу.

Про це заявив РБК-Україна прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, сьогодні закриті не тільки кордони України з окремими країнами ЄС, але й закриті кордони між країнами Союзу. "І навіть якщо б ми відкрили кордон, ніхто не зможе ні заїхати, ні виїхати, тому що все навколо закрито. Сьогодні закрита і Європа, і Сполучені Штати, а вони увійшли в це карантинний пік набагато раніше за нас. Наприклад, Італія була попереду нас на місяць", - зазначив глава уряду.

Український Кабмін спостерігатиме за європейськими країнами, за нашими сусідами – Польщею, Угорщиною, Румунією, як вони будуть поводитися щодо кордонів. "Ми також бачимо яскраві приклади Німеччини, Іспанії, Італії. І в залежності від того, як будуть відкриватися їхні кордони, можна додавати 30 днів і приблизно розуміти, що, ймовірно, такі ж дзеркальні заходи будуть і в Україні, якщо у нас буде спокійна ситуація", - констатував він.

Нагадаємо, станом на 19 квітня за кордоном від нового типу коронавіруса COVID-19 одужали півсотні українців. Так, 22 наших громадян одужали від COVID-19 в Греції. Також шестеро українців виписалися з лікарень Польщі четверо вилікувалися в Домініканській Республіці і Японії, по двоє одужали в Італії та Нігерії, а по одному в Нідерландах, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Португалії, ОАЕ, Єгипті, Великобританії, Таїланді та Бельгії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8042
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація