Україна входить у найважчий епідсезон в умовах коронавірусу - лікарка-інфекціоністка

Україна входить у найважчий епідсезон в умовах коронавірусу - лікарка-інфекціоністка

Фото: УНІАН

Голубовська закликала громадян дотримуватися всі необхідних протиепідемічних правил.

Лікарка-інфекціоністка, докторка медичних наук, професорка Ольга Голубовська заявила, що Україна входить у найважчий епідсезон в умовах пандемії коронавірусу.

Про це вона повідомила на брифінгу 22 жовтня.

"Цей сезон, в який ми входимо, напевно, буде найважчим з моменту виникнення цієї проблеми. Природно, оскільки зростає загальна кількість хворих. Ми з вами прекрасно розуміємо, що дані офіційної статистики в інфекційній патології завжди відстають від реального поширення захворювання, тому що є деякі хворі люди з коронавірусною інфекцією, у яких негативний результат ПЛР. Це відбувається в усьому світі. Через кілька років ми дізнаємося оцінкові дані про поширення цієї інфекції", - заявила Голубовська.

Вона зазначила, що таке зростання хворих на COVID-19 викликає навантаження на систему охорони здоров'я, насамперед за рахунок того, що зростає кількість важких хворих. "На жаль, персоналу не вистачає, як його не вистачає в усьому світі. Персонал теж хворіє на різні хвороби. Сьогодні в системі охорони здоров'я всім дуже важко. Важко вже давно, але зараз ми входимо в дуже непростий сезон", - наголосила лікарка.

За її словами, оскільки Україна перебуває в осередку інтенсивного передавання інфекції, всі громадяни мають сприймати себе, як потенційно інфікованих, і відповідним чином поводитися з оточенням, особливо потрапляючи в місця великого скупчення людей.

Нагадаємо, вранці 22 жовтня МОЗ повідомило про новий антирекорд коронавірусу в Україні - понад 7 тисяч нових випадків. Усього інфікувалися вже 322 879 українців, з них 6043 померли, 134 898 - одужали. 

МОЗ розробило алгоритм дій у разі стрімкого погіршення ситуації з коронавірусом

МОЗ розробило алгоритм дій у разі стрімкого погіршення ситуації з коронавірусом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація