Україна та Ізраїль в найближчому майбутньому не відновлять авіасполучення: стала відома причина

Україна та Ізраїль в найближчому майбутньому не відновлять авіасполучення: стала відома причина

Фото: Unsplash

Ізраїль відновив авіасполучення лише з країнами, де такий самий рівень захворюваності.

Авіасполучення між Україною та Ізраїлем у найближчий час не відновлять через високий рівень захворюваності на коронавірус.

Про це розповів посол Ізраїлю Йоель Ліон в інтерв'ю РБК-Україна.

"У найближчому майбутньому ми не бачимо можливості повністю відкрити сполучення між нашими країнами. Можливо, треба буде повернутися до цього питання в наступному місяці і знову подивитися на цифри (статистику щодо коронавірусу - прим.ред.)", - заявив він.

На думку Ліона, якщо відкрити авіасполучення зараз, то людям доведеться два тижні сидіти в карантині.

"Жоден турист цього не захоче. Нам треба буде почекати, поки цифри в Україні знизяться. Крім того, інший важливий фактор – кількість тестів, які ви проводите", - додав посол.

Також дипломат зазначив, що Ізраїль нині відновив сполучення з країнами, в яких такий самий рівень захворюваності: Грузія, Греція, Кіпр, Австрія, Австралія, Нова Зеландія.

"Ми робимо зелений коридор між нашими країнами. Людям з цих країн не треба відбувати двотижневий карантин, коли вони прилітають до Ізраїлю, а ізраїльтянам – коли вони прилітають до цих країн. Це невеликий крок з відновлення туризму. Але це ще не спільне відкриття всієї країни", - резюмував Ліон.

Нагадаємо, в Україні 1 червня стартував черговий етап пом'якшення карантину: відкрили міжобласне сполучення всіма видами транспорту, дозволили роботу спортзалів, фітнес-центрів й басейнів за умови дотримання карантинних вимог.  

Від 15 червня Україна відновлює міжнародне і внутрішнє регулярне авіасполучення

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація