Україна розраховує отримати від ВООЗ вакцину від коронавірусу для 20% населення - Ляшко

Україна розраховує отримати від ВООЗ вакцину від коронавірусу для 20% населення - Ляшко

Фото: Associated Press

Вакцина буде за доступною ціною або безкоштовно.

Після появи вакцини від коронавірусу Україна, завдяки співпраці із Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), повинна буде отримати її в обсягах, що покриє 20% населення. Це буде відбуватися траншами.

Вакцина буде за доступною ціною або безкоштовно. Про це у четвер, 30 липня, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

"Завершили чергову онлайн зустріч щодо участі України в механізмі COVAX - механізм глобального доступу до вакцин COVID-19. Беручи участь в цьому механізмі, уряд України для реагування на пандемію COVID-19 зможе забезпечити доступ до ліцензованого безпечного та ефективного імунологічного препарату, коли той стане доступний", - написав він.

Отримання вакцини від ВООЗ дозволить зменшити навантаження на бюджет для імунізації інших груп високого ризику, зазначив заступник міністра.

"Співпраця з ВООЗ на цьому етапі дозволяє нам бути впевненими, що підготовка на рівні країни до масової вакцинації відповідає світовим вимогам", - додав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, раніше Ляшко повідомив, що у світі на кінець липня 139 вакцин проти коронавірусу перебувають на етапі доклінічних досліджень. 25 вже досліджуються клінічно, 6 з яких максимально наблизились до практичного застосування та перебувають на 3 стадії випробувань.

Коронавірусний антирекорд та змагання вакцин — останні новини про COVID-19 в Україні та світі

Коронавірусний антирекорд та змагання вакцин — останні новини про COVID-19 в Україні та світі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація