Україна отримала ще майже 190 тисяч доз вакцини Pfizer

Україна отримала ще майже 190 тисяч доз вакцини Pfizer

Associated Press

Поставки вакцини для українців продовжаться.

Сьогодні, 29 серпня, до України прибула чергова партія COVID-вакцини Pfizer-BioNTech від уряду Сполучених Штатів Америки. Партію вакцини в розмірі 188 370 доз допоміг доставити Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Про це повідомляє  пресслужба  ЮНІСЕФ.

"Ці дози разом із розчинником для розведення вакцини надаються Україні урядом США через ініціативу COVAX в рамках глобальних заходів щодо забезпечення справедливого та рівного доступу до безпечних та ефективних вакцин проти COVID-19 для всіх країн світу", - заявили в ЮНІСЕФ.

Нова партія вакцини Pfizer-BioNTech буде використана для щеплення українців у центрах масової вакцинації та для імунізації організованих колективів.

До кінця 2021 року, як очікується, Україна має отримати достатню кількість вакцин різних виробників, щоб захистити до 20% населення від COVID в рамках ініціативи.

Нагадаємо, раніше Україна отримала ще майже 800 тисяч доз COVID-вакцини AstraZeneca англо-шведської фармацевтичної компанії. Ці дози препаратів Україні передали як гуманітарну допомогу. Зазначається, що 100 тис. доз вакцини AstraZeneca передала Греція, 650,4 тис. доз - Польща, 46 тис. доз - Литва.

На засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення офіційно зареєструвати американську вакцину Janssen (Johnson & Johnson). Особливість цієї вакцини в тому, що для повної вакцинації потрібна лише одна доза. Препарат Janssen поповнив перелік вакцин, які офіційно дозволено використовувати в Україні для вакцинації від COVID-19: Covishield, CoronaVac, Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, AstraZeneca-SkBio.

Чи може вакцинація стати обов'язковою – експерт із конституційного права Олександр Марусяк

Чи може вакцинація стати обов'язковою – експерт із конституційного права Олександр Марусяк
Наступна публікація