Україна отримала ще майже 190 тисяч доз вакцини Pfizer

Україна отримала ще майже 190 тисяч доз вакцини Pfizer

Фото: Associated Press

Поставки вакцини для українців продовжаться.

Сьогодні, 29 серпня, до України прибула чергова партія COVID-вакцини Pfizer-BioNTech від уряду Сполучених Штатів Америки. Партію вакцини в розмірі 188 370 доз допоміг доставити Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Про це повідомляє  пресслужба  ЮНІСЕФ.

"Ці дози разом із розчинником для розведення вакцини надаються Україні урядом США через ініціативу COVAX в рамках глобальних заходів щодо забезпечення справедливого та рівного доступу до безпечних та ефективних вакцин проти COVID-19 для всіх країн світу", - заявили в ЮНІСЕФ.

Нова партія вакцини Pfizer-BioNTech буде використана для щеплення українців у центрах масової вакцинації та для імунізації організованих колективів.

До кінця 2021 року, як очікується, Україна має отримати достатню кількість вакцин різних виробників, щоб захистити до 20% населення від COVID в рамках ініціативи.

Нагадаємо, раніше Україна отримала ще майже 800 тисяч доз COVID-вакцини AstraZeneca англо-шведської фармацевтичної компанії. Ці дози препаратів Україні передали як гуманітарну допомогу. Зазначається, що 100 тис. доз вакцини AstraZeneca передала Греція, 650,4 тис. доз - Польща, 46 тис. доз - Литва.

На засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення офіційно зареєструвати американську вакцину Janssen (Johnson & Johnson). Особливість цієї вакцини в тому, що для повної вакцинації потрібна лише одна доза. Препарат Janssen поповнив перелік вакцин, які офіційно дозволено використовувати в Україні для вакцинації від COVID-19: Covishield, CoronaVac, Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, AstraZeneca-SkBio.

Чи може вакцинація стати обов'язковою – експерт із конституційного права Олександр Марусяк

Чи може вакцинація стати обов'язковою – експерт із конституційного права Олександр Марусяк

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцина проти коронавірусу
Наступна публікація