Україна опинилася на 13 місці за швидкістю поширення коронавірусу у світі

Україна опинилася на 13 місці за швидкістю поширення коронавірусу у світі

Фото: Associated Press

У світі коронавірус діагностували у понад 50,9 млн осіб.

Україна опинилася на 13 місці у світі за швидкістю поширення коронавірусу.

Протягом минулої доби, у світі зафіксували 482 тисячі хворих на COVID-19, повідомляє сайт Worldometer.

Слід зауважити, що 219 656 нових хворих зафіксовано в країнах Європи. Лідерами антирейтингу за кількістю нових випадків COVID-19 є Італія, Польща, Велика Британія, Франція і Україна, яка посідає дев'яте місце. У відповідному світовому антирейтингу - на 13 позиційї. 

Лідерами регіонального антирейтингу із загальної кількості виявлених заражень є Франція, Іспанія, Великобританія, Україна займає дев'яте місце, а у  світовому антирейтингу - на 20 місці.

Станом на ранок 10 листопада у світі коронавірус діагностували у понад 50,9 млн осіб. Недуга забрала життя 1,26 млн інфікованих COVID-19. На першому місці антирейтингу перебувають США, де понад 10,1 млн хворих. В Індії - майже 8,6 млн, а в Бразилії - 5,65 млн.

Як повідомлялося, коронавірусна хвороба COVID-19 встановлює нові рекорди у світі. Найскладніша ситуація, за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), - у Європі. Більшість європейських країн знову вдається до локдаунів. Найжорсткіший у Європі карантин нині у Франції. Попри це, COVID-19 поширюється шаленими темпами. Схожа ситуація в Німеччині та у Великій Британії.

Пандемія у світі: в Європі різко зростає смертність від коронавірусу

Пандемія у світі: в Європі різко зростає смертність від коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація