"Україна на піку вогню, треба рятувати людей" - лікарка Голубовська про ситуацію з коронавірусом

"Україна на піку вогню, треба рятувати людей" - лікарка Голубовська про ситуацію з коронавірусом

фото / Український жіночий Конгрес, Facebook

Інфекціоністка Ольга Голубовська каже, що епідемію коронавірусу вже не стримати.

Ситуація з коронавірусом напружена не лише в Україні, але й у всьому світі, особливо в країнах Північної півкулі. У нас вона наближається до піку, зараз один із найбільш складних періодів. Про це заявила інфекціоністка Ольгуа Голубовська в інтерв'ю OBOZREVATEL.

"Ми в Україні перебуваємо на піку вогню. Стримати епідемію вже не можемо, тепер нам треба рятувати людей. Для них це найважливіше, щоб їм було куди лягти, щоб їх врятували й надали медичну допомогу", - сказала лікарка.

За її словами, Україна зараз перебуває в одному з найважчих періодів пандемії коронавірусу.

"Та це стосується не тільки України, але загалом і всіх країн. Подивіться, що відбувається в США. Я коли читаю їхні зведення, мені здається, там ще гірше, ніж у нас. У них, напевно, втричі менше лікарняних ліжок на 10 тис. населення, ніж у нас. Там хворі лежать у лікарняних каплицях, у гаражах – де тільки є якесь приміщення – усе зайнято хворими. Багато країн відкрили стадіони – усе так, як було 100 років тому. Нічого не змінилося в протидії таким хворобам", - сказала інфекціоністка.

Нагадаємо, за останню добу в Україні, кількість випадків інфікування коронавірусом різко зменшилась у порівнянні з попередніми даними. Станом на ранок, 14 грудня, виявлено майже 6,5 тисячі заражених.

Як повідомив сьогодні, 14 грудня, міністр охорони здоров'я Максим Степанов, в Україні зменшилася кількість проведення ПЛР-тестувань на коронавірус. За його словами, це сталося через те, що українці стали менше робити тести.

Між тим, причину стабілізації статистики коронавірусу пояснила інфекціоністка Ольга Голубовська. За її словами, офіційна кількість заражених "абсолютно не відповідає реальності".

Хто першим у світі отримав вакцину від коронавірусу

Хто першим у світі отримав вакцину від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація