Україна готується подати другу заявку на отримання вакцини від коронавірусу

Україна готується подати другу заявку на отримання вакцини від коронавірусу

Фото: УНІАН

Подати заявку на виділенні Україні вакцини уряд планує 14 грудня 2020 року.

Перша партія вакцини від коронавірусу в рамках ініціативи COVAX надійде до України в кількості 8 млн до. Але держава вже підготувала заявку до COVAX на другу частину, яку буде подано 14 грудня 2020 року.

Про це повідомили під час засідання уряду 9 грудня.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, уряд вже визначив пріоритетні групи українців, які в першу чергу отримають вакцину від коронавірусу. Вже також сформовано дані щодо логістичної спроможності України для зберігання та транспортування вакцини.

"Уряд також активно веде діалог з європейськими партнерами, аби Україна почала отримувати партії вакцин проти коронавірусу якнайшвидше. Вчора під час розмови з високим представником Європейського Союзу, віцепрезидентом Європейської комісії Жозепом Боррелем ми говорили, як важливо для нас налагодження діалогу між українськими та європейськими компаніями та асоціаціями з метою прискорення інтеграції у ланцюжки виробництва та постачання продукції. Окрім цього, МОЗ з активним залученням ЦГЗ та експертів минулого тижня вже спрямувало першу частину заявки для отримання вакцин в рамках ініціативи COVAX. Після опрацювання ряду вимог були сформовані передумови для отримання 8 млн доз вакцин для 4 млн українців... Другу частину заявки до COVAX буде подано 14 грудня 2020 року", - сказав  Денис Шмигаль.

Нагадаємо, у ЦГЗ повідомили, що вакцина від коронавірусу надійде до України у межах ініціативи COVAX, попередньо, в середині або наприкінці січня 2021 року. Це буде пробна партія. Сам процес щеплення населення від коронавірусу буде відбуватися у три етапи.

Повʼязані теми:

Наступна публікація