Україна безкоштовно отримає вакцину від коронавірусу для близько чотирьох мільйонів громадян — Ляшко

Україна безкоштовно отримає вакцину від коронавірусу для близько чотирьох мільйонів громадян — Ляшко

Фото: Associated Press

COVAX підтвердив інформацію про виділення Україні вакцини від COVID-19 на безоплатній основі для 20% населення.

Близько чотирьох мільйонів громадян України зможуть вакцинуватися від коронавірусної хвороби у першій половині 2021 року. Міжнародна ініціатива COVAX (глобальний механізм щодо забезпечення доступності вакцин проти COVID-19) підтвердив інформацію щодо виділення Україні вакцини від COVID-19 на безоплатній основі для 20% населення.

Про це у середу, 18 листопада, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні стало відомо, що Україна, як одна з країн, яка включена в роботу глобального механізму COVAX, має змогу отримати вакцини від коронавірусної хвороби у кількості доз, яка дорівнює 20% населення, безкоштовно. Це означає, що близько 4 млн громадян України зможуть вакцинуватись у першій половині 2021 року за рахунок фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів та урядів інших країн", — написав він.

Також Ляшко зазначив, що до глобального механізму COVAX включено кандидата у вакцини від виробника Moderna (США).

"Попередні результати дослідження цієї вакцини вказали на 95% ефективності попередження розвитку коронавірусної хвороби COVID-19", — нагадав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Ставимо пред собою завдання забезпечити імунізацію якомога більшої кількості населення перевіреними, якісними та безпечними вакцинами у 2021 році, як за рахунок глобальних ініціатив, так і за рахунок державного бюджету України", — резюмував Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що в Україні 18 листопада зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 570 153. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 12 400.

Для завершення пандемії необхідно вакцинувати близько 70% населення планети – підрахунки ВООЗ

Для завершення пандемії необхідно вакцинувати близько 70% населення планети – підрахунки ВООЗ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
8737
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація