Україна – 30-та в Європі за смертністю від коронавірусу: Степанов поділився здобутками

Україна – 30-та в Європі за смертністю від коронавірусу: Степанов поділився здобутками

Фото: УНІАН

В Україні — один із найнижчих показників смертності від коронавірусної хвороби, стверджує очільник МОЗу.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов 31 грудня привітав українців із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим і поділився здобутками у боротьбі з коронавірусом. Зокрема, за його словами, в Україні — один із найнижчих показників смертності від коронавірусної хвороби.

Також під час традиційного брифінгу Максим Степанов подякував медикам за їхню самовіддану працю у боротьбі з COVID-19.

За словами Степанова, завдяки їм в Україні — один із найнижчих показників смертності від коронавірусної хвороби. Зокрема, країна перебуває на 30-му місці в Європі з показником смертності 387 осіб на 1 мільйон населення. Для порівняння: у Польщі він становить 682 особи на 1 мільйон населення, у Франції — 932, у Великій Британії — 1004.

Також він нагадав, що вчора, 30 грудня, МОЗ через ДП "Медичні закупівлі України", яке визначено оператором із постачання вакцин, уклало договір на поставку 1,913 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

"Вакцина компанії Sinovac Biotech — не єдина, яка буде закуповуватися Україною. Наразі на фінальній стадії — підписання договорів з іншими провідними світовими компаніями-виробниками вакцин проти коронавірусної хвороби", — розповів Степанов.

Україна закупить понад 2 мільйони доз вакцини китайського виробництва від коронавірусу

Україна закупить понад 2 мільйони доз вакцини китайського виробництва від коронавірусу


 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація