До таких висновків дійшли, проаналізувавши ситуацію в Ухані, Мадриді та на півночі Італії.
У Німеччині виявили зв’язок між забрудненням повітря і смертністю від коронавірусу. Про це йдеться в сюжеті ТСН 19:30.
Дослідження в університеті міста Галле засвідчили, що висока концентрація діоксиду азоту в повітрі пов’язана з високими показниками смертності і тяжкими ускладненнями COVID-19.
До таких висновків дійшли, проаналізувавши ситуацію в Ухані, Мадриді та на півночі Італії – усі ці місця об’єднує високий рівень забруднення повітря. Постійне перебування у забрудненій атмосфері робить людей більш уразливими до коронавірусу, уважають дослідники.
Нагадаємо, 18 квітня голова ДСНС Микола Чечоткін на щоденній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського заявив, що на початку поточного тижня вітер змінить напрямок на північний – через це очікується зменшення впливу займань у Житомирській області на забруднення повітря в Києві.
Напередодні, 16 квітня, у Києві здійнялася пилова буря. Заміри повітря в столиці показали перевищення концентрації продуктів горіння. Містян закликали залишатися вдома й не відчиняти вікна. Столиця України опинилася на першому місці у світі серед найзабрудненіших міст.