У "зразковій" Південній Кореї фіксують рекордні показники заражень коронавірусом

У "зразковій" Південній Кореї фіксують рекордні показники заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

Від 23 грудня громадяни Південної Кореї зможуть збиратися у групи лише до п'яти людей.

У середу, 23 грудня, у Південній Кореї зафіксували 1 092 нові випадки захворювання на COVID-19. Це другий рекордний добовий показник заражень в країні від початку пандемії після 20 грудня (тоді зареєстрували 1 095 хворих. - Ред.).

Про це із посиланням на Корейське агентство з контролю та профілактики захворювань повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що загальна кількість людей, які отримали позитивні результати тестів на коронавірус зросла до 52 550, при цьому 13 130 нових випадків зареєстрували лише впродовж двох останніх тижнів.

Окрім того, минулої доби від ускладнень SARS-CoV-2 померли 17 пацієнтів, що збільшило кількість пов'язаних із новою недугою летальних випадків до 739

Станом на 23 грудня в країні нараховують 15 085 хворих із активним перебігом коронавірусу, 284 із них перебувають у важкому або критичному стані.

Південна Корея вважалася зразком успішної боротьби з пандемією після того, як навесні їй вдалося стримати серйозний сплеск заражень, який пов'язували із "Церквою Ісуса Шінчонджі". Критики ж заявляють, що уряд надто рано пом'якшив карантинні обмеження для допомоги економіці.

Нині найбільшу кількість нових інфекцій фіксують в густонаселеному районі Сеула. Про сплески тут повідомляють практично всюди, зокрема в лікарнях, установах довгострокового догляду та армійських підрозділах.

Нагадаємо, що від 23 грудня у Південній Кореї, на тлі сплеску COVID-19, закриються усі гірськолижні курорти та основні туристичні місця, а громадяни зможуть збиратися у групи лише до п'яти людей. В уряді пообіцяли штрафувати ресторани, які обслуговуватимуть великі групи відвідувачів, та готелі, заповненість яких перевищуватиме 50%. За словами прем'єр-міністра Південної Кореї Чон Се Гюна, посилені обмеження діятимуть щонайменше до 3 січня.

Зазначимо, що влітку впродовж тривалого періоду денний показник хворих в країні не перевищував навіть 50. 

Водночас у лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Коронавірус у світі: COVID-19 дістався Антарктиди, а в Європі починається вакцинація

Коронавірус у світі: COVID-19 дістався Антарктиди, а в Європі починається вакцинація

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація